Rikthehen radhët e komunizmit, nuk do ta besoni çfarë po ndodh në Laprakë

E Enjte, 08 November 2018 20:07

Mjerimi ka pllakosur shqiptarët. Papunësia është në nivelet më të larta prej rënies së komunizmit, të gjithë turren të ikin pasi në këtë vend, me këtë qeveri nuk mund të ndërtosh dhe mbash familjen. Po ikin sepse po varfërohen çdo ditë, as lëmoshën e ndihmës ekonomike nuk e marrin dot e për pasojë as nuk ushqehen. Ikin sepse Rilindja jo vetëm nuk kujdeset që të përmirësojë jetesën qytetarëve që ata të mos ikin, por po iu vret dhe shpresën dhe nuk po ngopen as me bukë!.

Qytetari Osman Levanku në rrjetin social FB shkruan një fakt tronditë teksa në mes të Tiranës, në një nga zonat më të populluara, qytetarët preferojnë të qëndrojnë në radhë për të marrë bukën me çmimin më të lirë.

Ja çfarë shkruan Osman Levanaku në FB:

“Ne këtë foto shihni si mbahet radha ne një furre buke ne Laprak, pronari një bamirës e shet bukën nga ora 11 deri ne 12 me 500 leke te vjetra, ja ku na katandisi ky njeri i lig ky maskara i ndyre.ku push burre qe eshte kthyer ne putane .ky frikacak e brek mut qe do na vij turp nga vetja kur ky mos jete me kryeminister.shihi njerëzit tuaj o psikopat qe po vriten për bukën e gojes”.

Modifikuar më E Enjte, 08 November 2018 20:09

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Operacioni policor në Elbasan, ja kush u arrestua nga fisi Çapja

Aktualitet

Operacioni policor në Elbasan, ja kush u arrestua nga fisi Çapja

Enver Çapja, 57 vjeç dhe Naim Gjarri, 38 vje, janë dy personat e arrestuar sot në Elbasan në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit". Operacioni policor i kryesuar nga policia e...

Vasili: Policia që i vjedh provimin vetes nuk mund të garantojë jetën e qytetarëve

Politikë

Vasili: Policia që i vjedh provimin vetes nuk mund të garantojë jetën e qytetarëve

Pas anulimit të testimit për marrjen e gradave në Policinë e Shtetit, ka ardhur dhe reagimi i kreut të grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim. Me anë të një postimi...

“Kriza” e bujqësisë, fermerët në Lushnje ankohen për çmimin e ulët

Aktualitet

“Kriza” e bujqësisë, fermerët në Lushnje ankohen për çmimin e ulët

Përdorimi i pesticideve të produkteve bujqësore ka shkaktuar një ulje të shitjeve e cila pasohet dhe me uljen e çmimeve. Por vetë prodhuesit deklarojnë se nuk përdorin kimikate dhe se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!