Dy shqiptarë janë ndaluar në aeroportin e Berlinit në Gjermani pasi nuk kishin leje qëndrimi në këtë shtet, ndërsa bashkë…
Shtyhen  për tre muaj hetimet për ish Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të zgjasë…
Në Shqipëri, një nga emrat më të lakuar të botës së krimit, Kelment Balili u dorëzua sot pranë autoriteve policore…
Studentët e Ekonomikut këtë mëngjes kanë bllokuar ambientet e Fakultetit të tyre. Rreth 100 studentë kanë vazhduar të qëndrojnë të…
Përplasi për vdekje vjehrrë e nuse, lihet në burg 22-vjeçari. Daniel Brahollari doli dje para Gjykatës së Shkallës së Parë…
Liljana Muça zgjidhjet gjyqtarja që do të shqyrtojë çështjen e Klement Balilit. Muça u zgjodh pas hedhjes së shortit. Balili, i…
Autoriteti Rrugor Shqiptar ka informuar mbi situatën në akset kryesore të vendit. Gjatë mbrëmjes nuk ka pasur reshje dëborë në…
Një 33-vjeçar shqiptar dhe një grek 24-vjeç, dy të burgosur janë dy personat e akuzuar nga policia greke si vrasësit…
Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin. Pasditja dhe nata…
Studentët do ta vazhdojnë sot me këmbëngulje bojkotin e mësimit në fakultete sipas një axhende të publikuar në rrjetet sociale…
Reagim i Koalicionit Qytetar Për Shqipërinë Tiranë 15.01.2019 Koalicioni Qytetar Për Shqipërinë përshëndet kthimin nga Presidenti të Ligjit nr. 111/2018…
Kjo video tregon pikërisht momentin e dorëzimit të Klement Balilit tek drejtori i Policisë së Shtetit Ardit Veliu. Sikurse shihet…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!