Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade e ftuar në emisionin “A Show” ka komentuar edhe mosdekretimin e Gent Cakajt në krye…
Grabitja e biznesmenit në Shkozet të Durrësit ishte e mirëplanifikuar nga autorët e saj, të cilët prej të paktën 4…
Zyrtarja e LSI e cilësoi sulmin e Ramës ndaj Zerit te Amerikes si çrregullim të Kryeministrit. Në një postim në…
Edi Rama e quan "kënetë mediatike" Zërin e Amerikës sepse kjo e fundit publikoi përgjimet e deputeteve te tij me…
Nga Fatmir Gjoçi Taulanti, bashke me parinë e tij ne Athine, ne një takim me strukturat dhe elektoratin e majte…
"New York Times" e rendit Mynihun si një ndër atraksionet kryesore të udhëtimeve për vitin 2019. Por çfarë e bën…
Partia demokratike, ka reaguar menjëherë pas skandalit të publikuar sot nga ‘Zëri i Amerikës’ për punësimet në administratë të cilat…
Dua Lipa tanimë është në kulmin e suksesit të saj duke marrë titullin si këngëtarja më e nominuar në “Brit…
Zv.kryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, ishte e ftuar në edicionin e lajmeve të Syri.net, ku ka komentuar zhvillimet e fundit…
Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për ish-drejtorin e Burgjeve, Arben Çuko ekspozojnë farsën e konkurseve publike dhe ndërhyrjet…

Lajmet e fundit

Mungesë librash në FHF, pedagogia: Nuk financon shteti

Aktualitet

Mungesë librash në FHF, pedagogia: Nuk financon shteti

Biblioteka e Fakultetit të Historisë dhe të Filologjisë vuan nga mungesa e librave. Kjo përkthehet në kosto të konsiderueshme për xhepat e studentëve të cilët detyrohen të blejnë botimet që...

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!