Ja cila është shenja më me fat e horoskopit

E Enjte, 05 July 2018 18:47

Shenja e gaforres është shumë me komplekse dhe posedojnë shumë tipare dhe karakteristika unike.

Ja disa prej tyre:

1.Janë  tepër intuitivë dhe i lexojnë mirë njerëzit

Ata kanë një ndjenjë intuitive që i lejon të zbulojnë edhe synimet negative të njerëzve të tjerë.

Ata janë të talentuar natyrshëm në leximin e njerëzve.

2.Janë partner shumë pasionantë

Kur është fjala për dashuri, ata i japin shumë pasion lidhjes së tyre. Sipas intv.al kanë fuqinë për ta bërë një person të ndihet i gjallë.

3.Nuk i përballojnë  mirë ndarjet

Nëse ata ndahen nga personi që e kanë dashuruar, do ndihen më keq se çdo shenjë tjetër. Bëhen shumë dramatikë dhe nuk dihet kur mund ta marrin veten.

4.Bëjnë shumë për miqtë e tyre

Nëse ndonjë mik gjendet në një situatë jo të mirë, ata lënë çdo gjë dhe shkojnë ta ngushëllojnë. Njihen si miqtë më të mirë, sidomos në ditë të vështira.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...