Ja cila është shenja më me fat e horoskopit

E Enjte, 05 July 2018 18:47

Shenja e gaforres është shumë me komplekse dhe posedojnë shumë tipare dhe karakteristika unike.

Ja disa prej tyre:

1.Janë  tepër intuitivë dhe i lexojnë mirë njerëzit

Ata kanë një ndjenjë intuitive që i lejon të zbulojnë edhe synimet negative të njerëzve të tjerë.

Ata janë të talentuar natyrshëm në leximin e njerëzve.

2.Janë partner shumë pasionantë

Kur është fjala për dashuri, ata i japin shumë pasion lidhjes së tyre. Sipas intv.al kanë fuqinë për ta bërë një person të ndihet i gjallë.

3.Nuk i përballojnë  mirë ndarjet

Nëse ata ndahen nga personi që e kanë dashuruar, do ndihen më keq se çdo shenjë tjetër. Bëhen shumë dramatikë dhe nuk dihet kur mund ta marrin veten.

4.Bëjnë shumë për miqtë e tyre

Nëse ndonjë mik gjendet në një situatë jo të mirë, ata lënë çdo gjë dhe shkojnë ta ngushëllojnë. Njihen si miqtë më të mirë, sidomos në ditë të vështira.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Adelina Tahiri publikon videon e nxehtë, puthje dhe përqafime me bashkëshortin

Rozë

Adelina Tahiri publikon videon e nxehtë, puthje dhe përqafime me bashkëshortin

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri u martua në muajin dhjetor me avokatin e njohur maqedonas Serjoza Markov. Menjëherë pas martesës Adelina ka bërë publik lajmin se është në pritje të ëmbël dhe...

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: Burrat nën 30 vjeç janë...

Lifestyle

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: Burrat nën 30 vjeç janë...

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, përveç zërit të saj njihet edhe për interpretimet në disa filma, ku së fundmi është angazhuar në serialin “Swipe Sessions”. Aty ajo ka...

Mbappe “eklispon” Neymar, PSG gati të shesë brazilianin

Sport

Mbappe “eklispon” Neymar, PSG gati të shesë brazilianin

Largimi i Cristiano Ronaldos la një boshllëk të madh te Reali i Madridit, por vetëm pasditen e djeshme, Florentino Perez qetësoi tifozët madrilenë, duke u premtuar se merkatoja do të...