Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 5 shtator

E mërkurë, 05 September 2018 10:00

DASHI-Yjet ju këshillojnë të keni besim tek një premtim i bërë e të mos tërhiqeni mbrapa pavarësisht vështirësive. Në ambientin e punës do të planifikoni një projekt të ri.


DEMI-Sot mund të vendoseni në qendër të një konflikti që i përket sektorit tuaj profesional, por që më në fund do të gjeni një zgjidhje. Në aspektin afektiv evitoni debatet.

BINJAKET-Do të ndjeheni të irrituar sot. Në ambientin e punës do të jeni mjaft aktivë e do të tregoheni mjaft profesionist. Në aspektin afektiv do të kërkoni admirimin e personit që dashuroni.

GAFORRJA-Pavarësisht se jo çdo gjë shkon ashtu siç dëshironi juve do të mundoheni të ecni në rrugën e duhur për të mos kryer gabime. Në ambientin e punës do të jeni mjaft aktiv sot. Në planin afektiv evitoni së thëni shumë jo.

LUANI-Gjatë kësaj periudhe do të keni një energji mjaft të madhe psikofizike duke u përballur edhe me mjaft vështirësi që mund t’ju dalin në punët tuaja. Në aspektin afektiv evitoni së përmenduri shpeshherë gabimet e partnerit.

VIRGJERESHA-Do të jeni mjaft energjik duke tërhequr pas vetes të gjithë . Në ambientin e punës përfitoni nga njohjet e reja për të ndryshuar situatën aktuale. Në aspektin afektiv do të keni divergjenca idesh me partnerin.

PESHORJA-Do të keni batuta gati e kjo do të tërheqë pas vetes personat që ju rrethojnë. Në aspektin afektiv një debat i vogël mund të shndërrohet në një problem të rëndësishëm në raportin tuaj. Një këshillë: përpiquni të mos e dramatizoni.

AKREPI-Do të jeni mjaft entuziast për një event. Në ambientin e punës do të keni të bëni me shumë persona të rinj sot. Në aspektin afektiv mund të largoheni në një vend të qetë vetëm me partnerin tuaj.

SHIGJETARI-Do të keni mbështetjen e një miku sot pas një debati familjar. Në ambientin e punës duhet të jeni më bashkëpunues me personat që ju rrethojnë. Në aspektin afektiv partneri juaj do ju mbështetëse për idetë.

BRICJAPI-Do të jeni mjaft entuziast e plot iniciativë e kjo do ju bëjë mjaft tërheqës sot në sytë e atyre që ju rrethojnë. Në ambientin e punës do ju duhet të kini më shumë durim, pasi gjërat do të rregullohen me kalimin e kohës. Në dashuri do të tregoheni të ëmbël e të kujdesshëm me partnerin.

UJORI-Do të keni një dozë mjaft të madhe sinqeriteti që do ju lejojë të sqaroni një mosmarrëveshje me një mikun tuaj. Në ambientin e punës do të merrni ftesa të rëndësishme nga persona që kanë besim në aftësitë tuaja profesionale. Në aspektin afektiv do të keni plotësisht mbështetjen e partnerit sot.

PESHQIT-Do të keni mundësi të plotësoni disa nga dëshirat tuaj e kjo gjë do të rrisë entuziazmin tuaj. Në ambientin e punës do të dini si të fitoni simpatinë e një kolegu të ri. Në aspektin afektiv do të kërkoni një situatë të qetë për të pushuar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...