Doni dikë që t’iu dashuroj verbërisht? Ai person duhet të jetë i shenjës së...

E mërkurë, 12 September 2018 10:39

Shpesh kemi dyshuar tek njerëz të cilët shprehen se nuk besojnë në dashuri, por preferojnë që t’i vendosin emërtime të tjera kësaj ndjenje.

Sipas astrologjisë, njëra prej shenjave të zodiakut beson kaq shumë në dashuri, sa e idealizon atë. Bëhet fjalë për Peshqit. Ata nuk besojnë thjesht në dashuri, por në atë të vërtetën, që e shohim nëpër filma.

Atyre nuk i intereson se si duken kur flasin për dashurinë, pasi besojnë shumë në të, dhe janë gati të bëjnë gjithçka për të gjetur personin e duhur, dhe ta jetojnë ndjenjën në maksimum.

Ata e shohin dashurinë edhe në detajet më të vogla, dhe besojnë te teoria e shpirtrave binjakë. Nëse keni një partner të shenjës së Peshqve, mbajeni fortë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...