Dashi Stresi mund t’u shkaktojë disa probleme të vogla shëndetësore. Qëndroni sa më pranë familjarëve dhe miqve për t’u relaksuar.…
Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te planetëve, jeta juaj ne çift do jete me e bukur dhe me emocionuese gjate…
Dashi Ngazëllohuni sa më shumë dhe do të keni energji shtesë. Edhe pse paratë do ju dalin nga duart lehtësisht,…
Dashi Këtë ditë të lindurit e kësaj shenje do të tregohen shumë të zgjuar për sa i përket përfshirjes në…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 19 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 18 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Dashi Ky është një moment shumë i mirë për të pushuar dhe rikuperuar të gjithë ato raporte që gjatë kohëve…
Dashi Disa keqkuptime nga e shkuara do ju shqetësojnë disi sot. Ruani qetësinë sepse është më mirë t’i mbyllni këto…
Hmm! Këtu janë shenjat e zodiakut që janë më ziliqare: Akrepi (23 tetor – 21 nëntor) Akrepi, sigurisht, është më…
Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 14 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…

Lajmet e fundit

Trajneri i Torpedos: Kukësi ankohet kot, edhe dy lojtarë tanët nuk morën viza

Sport

Trajneri i Torpedos: Kukësi ankohet kot, edhe dy lojtarë tanët nuk morën viza

Kukësi u ankua për mënyrën se si gjeorgjianët e Torpedo Kutaisit i pritën gjatë takimit të javës së kaluar, ndërsa vunë theksin edhe te mospajisja me vizë e dy futbollistëve...

Sjellja misterioze e satelitit rus ngre alarm në SHBA

Globi

Sjellja misterioze e satelitit rus ngre alarm në SHBA

Një satelit misterioz rus që shfaq "sjellje shumë anormale" ka ngritur alarm në SHBA, sipas një zyrtari të Departamentit të Shtetit. "Ne nuk e dimë me siguri se çfarë është dhe...

Shpërthim i fortë dhe zjarr në një metro të Moskë

Globi

Shpërthim i fortë dhe zjarr në një metro të Moskë

Një zhurmë e fuqishme e pasuar nga një zjarr, shkaktoi vonesa në metronë e Moskës të mërkurën, ndërsa incidenti u filmua nga pasagjerët e metrosë. Incidenti ndodhi në stacionin Avtozavodskaya në...