Dashi Nuk është e thjeshtë të ruash përqendrimin tek çështjet më urgjente, nëse nuk do t’ua ktheni me një “jo”…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 7 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 6 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Ky është horoskopi për ditën e martë, 5 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e hënë, 4 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do…
Dita e diel do të jetë më e nxehtë se ato që lamë pas. Kështu të gjithë ju, që keni…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 3 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Sot është dita ideale për të organizuar një mbledhje ose takim me shokët e vjetër të shkollës dhe miqtë e…
Dashi Mjafton të mësoni të vëzhgoni, do të zbuloni se jeta në çdo ditë mund t’ju dhurojë ato gjërat e…

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...