Dashi 21 Mars - 19 Prill Në këtë moment duhet të mundoheni të shfrytëzoni sa më mirë energjitë tuaja për…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Dita juaj do të jetë disi e komplikuar. Mundohuni të ruani përqendrimin sepse nëse…
Dashi Duhet të tregoni kujdes për situatën financiare. Disa blerje,  të cilat nuk ju nevojiten duhet që t’i shmangni. Nëse…
Dashi Sfera profesionale do të jetë mjaft e favorshme, ku mundësitë e ofertave të reja nuk do të mungojnë. Nga…
Dashi Gjatë kësaj të hëne nuk do të shfaqni një sjellje shumë korrekte në punë, por kjo është periudha ku…
Dashi Kohëve të fundit jeni shumë të paduruar për të përfunduar një biznes apo negociatë të rëndësishme dhe kjo pasi…
Dashi Shmangni stresin e tepërt, pasi do t’ju shtojë lodhjen gjatë ditës. Përpiquni të kontrolloni shpenzimet dhe blini vetëm artikuj…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 17 gusht 2018 Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi është çasti i duhur për…
Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje ashtu…
Dashi Përpiquni të gjeni kohë për veten tuaj dhe të qetësoheni, pasi keni kaluar disa vështirësi. Përfshirja në grup do…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Java do të nisë mirë për të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje.…

Lajmet e fundit

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Politikë

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu, e ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurori. Ai e ka mohuar sërish se e ka shoqëruar Fredi Alizotin, dëshmitarin e ofruar që...

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Politikë

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, denoncoi një skandal, në të cilin sipas tij janë përfshirë një deputet i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, si dhë një zëvendësministër i i...

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Aktualitet

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Gazetari Basir Çollaku I cili është paditur për shpifje nga Taulant Balla është marrë sot në pyetje për rreth 30 minuta në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Çollaku sapo ka dalë...

Sondazh

Nothing found!