Dashi Përpiquni të gjeni kohë për veten tuaj dhe të qetësoheni, pasi keni kaluar disa vështirësi. Përfshirja në grup do…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Java do të nisë mirë për të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje.…
Dashi Nëse ju dhe bashkëshorti juaj nuk jeni ndjerë shumë të lumtur gjatë këtyre ditëve, sot do të keni argëtim…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do…
“Kush ka një mik, ka një thesar’’. E keni dëgjuar dhe lexuar me qindra herë këtë shprehje, por në qoftë se…
Data 10 gusht është kthyer në një traditë tashmë për të parë yjet që bien dhe bashkë me to secili…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 5 gusht 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën,…
Dashi Sot do të keni rritje të shpenzimeve familjare, gjë të cilën nuk mund ta shmangni. Do të merrni disa…
Dashi Stresi mund t’u shkaktojë disa probleme të vogla shëndetësore. Qëndroni sa më pranë familjarëve dhe miqve për t’u relaksuar.…
Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te planetëve, jeta juaj ne çift do jete me e bukur dhe me emocionuese gjate…
Dashi Ngazëllohuni sa më shumë dhe do të keni energji shtesë. Edhe pse paratë do ju dalin nga duart lehtësisht,…

Lajmet e fundit

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Politikë

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu, e ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurori. Ai e ka mohuar sërish se e ka shoqëruar Fredi Alizotin, dëshmitarin e ofruar që...

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Politikë

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, denoncoi një skandal, në të cilin sipas tij janë përfshirë një deputet i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, si dhë një zëvendësministër i i...

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Aktualitet

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Gazetari Basir Çollaku I cili është paditur për shpifje nga Taulant Balla është marrë sot në pyetje për rreth 30 minuta në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Çollaku sapo ka dalë...

Sondazh

Nothing found!