Dashi Harroni problemet e së shkuarës me partnerin/en. Nëse shihni rrotull vetes do gjeni diçka më premtuese se ajo që…
Dashi-Jeni duke u përballur me një rrugëtim i cili do ju lejojë që të përcaktoni qartë jo vetëm objektivat tuaja,…
Përveç karakteristikave që ju bëjnë të veçantë nga njëri-tjetri, kjo është ajo që ju bën të lumtur për atë që…
Dashi-Mundohuni që të mos përfshiheni në projekte ose diskutime që nuk ju përkasin, për shkak se tashmë nuk mund ti…
DASHI-Yjet ju këshillojnë të keni besim tek një premtim i bërë e të mos tërhiqeni mbrapa pavarësisht vështirësive. Në ambientin…
Të dish pikat e tua të dobëta është e rëndësishme që të përmirësosh veten dhe të dish të mbrohesh në…
Dashi Parashikohet një muaj i ri i mbushur me evente interesante për tu rikthyer në lojë, pas një periudhe përhumbje,…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 31 gusht 2018  Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 30 gusht 2018  Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Dashi Sot do të shpresoni shumë, ndjesi e cila do të jetë në rritje gjatë gjithë ditës. Nëse keni ndërmend…
Dashi Do të përjetoni një keqkuptim me një mikun/miken tuaj, çfarë do t’ju shkaktojë pakënaqësi. Përpiquni të mendoni në mënyrë…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos…

Lajmet e fundit

"Kërcimi i Kreshnikëve në Logun e Zanave”

Kulturë

"Kërcimi i Kreshnikëve në Logun e Zanave”

-Kujtesë nga Festivali Folklorik i Gjirokastrës, maj 2015, ku Ansambli “Dardania” i Tropojës shkëlqeu në mënyrë të veçantë me: "Kercimi i Kreshnikëve në Logun e Zanave". Ideja dhe realizimi: Deli...

8 muaj pa paga, punonjësit e Ujësjellësit të Selenicës në protestë

Aktualitet

8 muaj pa paga, punonjësit e Ujësjellësit të Selenicës në protestë

Punonjës të Ujësjellësit në Selenicë po protestojnë sot para Prefekturës, pasi kanë 8 muaj pa marrë pagat. Sipas kryetarit të Bashkisë së Selenicës, fondi i pagave është bllokuar nga ministria...

Deputetja e Vlorës: Vetëm nëse je me FRESH-in futesh në takim

Aktualitet

Deputetja e Vlorës: Vetëm nëse je me FRESH-in futesh në takim

Deputetja e PD-së, Nada Meçorapaj ka publikuar një video, nga takimi që po zhvillon Rama me studentët në Vlorë. Ajo thotë se takimi po mbahet me FRESHI-stat, dhe jo me studentët. “Nese...

Sondazh

Nothing found!