Ky është horoskopi për muajin Korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 1 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 30 qershor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën,…
Prej datës 22 qershor kemi hyrë zyrtarisht në shenjën e tyre, mirëpo jeni të sigurt që dini gjithçka për Gaforren?…
Çdo person ka qëllimet dhe dëshirat e veta që dëshiron t’i realizojë gjatë jetës së tij. Nëse nuk do të…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 29 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 28 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 27 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
 Jo të gjitha shenjat e horoskopit e shprehin dhe përjetojnë njëlloj xhelozinë. Për personat e shenjës së akrepit xhelozia mund…
Ky është horoskopi për ditën e martë, 26 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...