Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje ashtu…
Dashi Përpiquni të gjeni kohë për veten tuaj dhe të qetësoheni, pasi keni kaluar disa vështirësi. Përfshirja në grup do…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Java do të nisë mirë për të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje.…
Dashi Nëse ju dhe bashkëshorti juaj nuk jeni ndjerë shumë të lumtur gjatë këtyre ditëve, sot do të keni argëtim…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do…
“Kush ka një mik, ka një thesar’’. E keni dëgjuar dhe lexuar me qindra herë këtë shprehje, por në qoftë se…
Data 10 gusht është kthyer në një traditë tashmë për të parë yjet që bien dhe bashkë me to secili…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 5 gusht 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën,…
Dashi Sot do të keni rritje të shpenzimeve familjare, gjë të cilën nuk mund ta shmangni. Do të merrni disa…
Dashi Stresi mund t’u shkaktojë disa probleme të vogla shëndetësore. Qëndroni sa më pranë familjarëve dhe miqve për t’u relaksuar.…
Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te planetëve, jeta juaj ne çift do jete me e bukur dhe me emocionuese gjate…

Lajmet e fundit

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Globi

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Shefi ekzekutiv i kompanisë së automobilëve, 'Nissan', Carlos Ghosn, është arrestuar pasi një hetimi dhe ku u dol në përfundimin se për disa vite me radhë ka fshehur të dhënat...

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Kulturë

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Gjirokastra për 7 ditë më radhë u kthye në kryeqendrën e teatrit. Në qytetin e gurtë u mbajt edicioni i parë i festivalit "Takimi i Teatrit Kadri Roshi" ku fituese...

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Aktualitet

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Situata e reshjeve të dëborës në zonën e Korçës është problematike. Një tjetër ortek dëbore ka rënë në zonën e Dardhës, duke shkaktuar probleme.Në vendin e njohur me emrin ‘Muri i...

Sondazh

Nothing found!