Ky është horoskopi për ditën e enjte, 31 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 30 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Dashi-Do të jeni shumë romantikë dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të zhvillimeve tejet pozitive, të cilat do ju lejojnë që…
Dashi dhe Gaforrja Dashi nuk përshtatet me Gaforren. Të lindurit në shenjën solare të Dashit tentojnë të jenë persona ekstroversë,…
Dashi Hëna do të jetë vërtetë miqësore me shenjën tuaj deri ditën e mërkurë, më pas deri të dielën… nuk…
Gratë e forta nuk presin që gjërat t’i gjejnë gati nga burrat. Ato nuk ulen këmbëkryq duke pritur që gjërat…
Dashi Yjet do ua bëjnë ditëm më interesante dhe më romantike sot. Ju të dashuruarit do kaloni momente shumë të…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 27 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Dashi Vështirësi të vogla të papritura do t’ju shkaktojnë pak probleme, edhe pse e dini t’i përballoni shumë mirë me…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 25 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…

Lajmet e fundit

Adelina Tahiri publikon videon e nxehtë, puthje dhe përqafime me bashkëshortin

Rozë

Adelina Tahiri publikon videon e nxehtë, puthje dhe përqafime me bashkëshortin

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri u martua në muajin dhjetor me avokatin e njohur maqedonas Serjoza Markov. Menjëherë pas martesës Adelina ka bërë publik lajmin se është në pritje të ëmbël dhe...

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: Burrat nën 30 vjeç janë...

Lifestyle

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: Burrat nën 30 vjeç janë...

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, përveç zërit të saj njihet edhe për interpretimet në disa filma, ku së fundmi është angazhuar në serialin “Swipe Sessions”. Aty ajo ka...

Mbappe “eklispon” Neymar, PSG gati të shesë brazilianin

Sport

Mbappe “eklispon” Neymar, PSG gati të shesë brazilianin

Largimi i Cristiano Ronaldos la një boshllëk të madh te Reali i Madridit, por vetëm pasditen e djeshme, Florentino Perez qetësoi tifozët madrilenë, duke u premtuar se merkatoja do të...