Ky është horoskopi për ditën e enjte, 12 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 11 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e martë, 10 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e hënë, 9 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Dashi Pozicionimi i Marsit në lidhje me Saturnin mund bëjë që të lindin dyshime dhe xhelozi pa arsye. Një sqarim…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 6 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Shenja e gaforres është shumë me komplekse dhe posedojnë shumë tipare dhe karakteristika unike. Ja disa prej tyre: 1.Janë  tepër…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 5 korrik 2018.   Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 4 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e martë, 3 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Dashi Beqaret do jene ata qe do ndihen me mire gjate kësaj dite sepse edhe emocionet do jene te shumta…
Ky është horoskopi për muajin Korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për…

Lajmet e fundit

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Globi

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Shefi ekzekutiv i kompanisë së automobilëve, 'Nissan', Carlos Ghosn, është arrestuar pasi një hetimi dhe ku u dol në përfundimin se për disa vite me radhë ka fshehur të dhënat...

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Kulturë

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Gjirokastra për 7 ditë më radhë u kthye në kryeqendrën e teatrit. Në qytetin e gurtë u mbajt edicioni i parë i festivalit "Takimi i Teatrit Kadri Roshi" ku fituese...

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Aktualitet

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Situata e reshjeve të dëborës në zonën e Korçës është problematike. Një tjetër ortek dëbore ka rënë në zonën e Dardhës, duke shkaktuar probleme.Në vendin e njohur me emrin ‘Muri i...

Sondazh

Nothing found!