Horoskopi 8 Nëntor 2018

E Enjte, 08 November 2018 09:15

Dashi –Personat që keni pranë nuk do ta kuptojnë gjendjen tuaj shpirtërore sot. Beqarët nuk duhet të refuzojnë ftesat për takime. Financat do jenë të qëndrueshme

Demi–Nëse doni të dini opinionin e partnerit/es lidhur me një çështje të caktuar mjafton që të pyesni. Beqarët do bëjnë çmos për të ndryshuar statusin. Në planin financiar nuk keni pse të shqetësoheni.

Binjakët–Keni pritur mjaft kohë që një projekt i cili i përket të ardhmes suaj në çift të realizohet. Beqarët do realizojnë takime interesante sot. Kujdes me shpenzimet.

Gaforrja–Po hiqni dorë në mënyrë të moderuar nga raporti me partnerin/en që pretendon shumë prej jush. Beqarët do kalojnë momente emocionuese. Në planin financiar duhet t’i bëni me kujdes llogaritë.

Luani–Sot po hasni në vështirësi për të çuar përpara një impenjim që jeni zotuar. Me kalimin e orëve do të filloni të hiqni dorë. Beqarët do refuzojnë ftesat për takime.

Virgjëresha–Ju habit mënyra se si janë në të vërtetë disa persona, të cilët nuk i kishit njohur deri më sot. Beqarët do tërhiqen pa fund ndaj një personi që do takojnë. Financat do vijnë duke u stabilizuar.

Peshorja–Sot do të arrini të kaloni një provë të vështirë në marrëdhënien tuaj me njeriun që keni pranë jush dhe që keni kohë që po e shtyni. Beqarët do kenë takime interesante sot. Kujdes me financat.

Akrepi–Nuk duhet të mendoni në asnjë moment për punën sot, sepse gjithçka duhet t’i dedikohet familjes tuaj dhe njerëzve që ju duan. Beqarët mund të takojnë edhe princin e tyre të kaltër.

Shigjetari–Po ekzagjeroni disi me frikërat tuaja, sepse nuk do t’ju lënë të shijoni deri në fund momentet e bukura që ju ofron dita ju të dashuruarve. Beqarët do vazhdojnë të jenë sërish vetëm.

Bricjapi–Nëse e merrni me optimizëm çdo impenjim tuajin në marrëdhënien në çift gjerat do të shkojnë më së miri. Beqarët nuk do arrijnë ta ndryshojnë dot statusin sot.

 Ujori–Keni lënë që koha të kalojë pa mbyllur asgjë në praktikë. Beqarët do tregohen mjaft mosbesues ndaj personave që do takojnë.

Peshqit–Sot është dita ideale për të takuar njerëz të rinj në çdo fushë të jetës. Beqarët do kenë kërkesa pa fund për takime. Në planin financiar gjendjen do e keni nën kontroll.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!