Irina Shayk tërheq të gjithë vëmendjen në premierën e filmit “A Star Is Born”

Premte, 09 November 2018 17:04

Ajo ditë më parë tregoi mbështetjen për të dashurin e saj Brandley Cooper, i cili debutoi si regjisor në ribërjen e filmit mjuzikal ‘A Star Is Born’.

Modelja e njohur Irina Shayk ka marrë pjesë në ndarjen e çmimeve ‘GQ Men of the Year Award’ i cili u mbajt në Komische Oper në Berlin.

Modelja rusi dukej e mahnitëshme në një fustan të shkurtë me ngjyrë metali të cilën e kishte kombinuar me çizme të gjata, ndërsa ishte e shoqëruar nga ikona e modës Donatella Versace, transmeton rtk.

Ajo ishte krejtësisht në elementin e saj duke marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq.

Ndryshe Irina është në lidhje me aktorin Brandley Cooper me të cilin ka një vajzë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!