Këngëtarja Era Istrefi përmbylli një vit të suksesshëm, pas depërtimit në tregun ndërkombëtar dhe performancës në Kampionatin Botëror. Ajo në…
Ka shumë pak prova se përdorimi i ekranit për fëmijët është i dëmshëm në vetvete, thonë udhëzimet nga disa pediatër.…
I riu italian Stefano, ka vendosur t’i propozojë për martesë të dashurës së tij stjuardesë. Ai kishte rezervuar një biletë…
Cardi b ka qenë në qëndër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së saj të ndërlikuar me partnerin Offset. Por…
Një rekord prej 10.2 milionë njerëzish e kanë vizituar Muzeun Louvre në Paris vitin e kaluar, duke e bërë atë…
Festivali më i madh në botë i akullit dhe dëborës është hapur në Kinë për turistët. E ndodhur në provincën Heilongjiang në…
Modelja Alejandra Borjas është një nga fanset më besnike të Edison Kavanit. Bukuroshja që ndiqet nga qindra njerëz në rrjetet…
2018 në Instagram mund të personifikohet si një botë e pafundme zemrash të vogla. Zemrat kudo!!! Emoji në formë zemre…
Ka një tip gruaje që i bën të gjithë njerëzit të bien në dashuri me të. E vendosur, e pavarur,…
Kënëgtarja e njohur e muzikës popullore Eli Fara ka treguar dëshirën e saj për të pasur më shumë se një…
Caspar Addyman, ekspert në zhvillimin e fëmijëve dhe Lauren Stewart, psikologe e muzikës, kanë analizuar të dhënat shkencore rreth preferencave…
Një tjetër mashkull ka zgjedhur që ti propozojë dashurisë së jetës për festat e fundvitit. Baronesha Michelle Mone ka zbuluar…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!