Parfumi është një aksesor tepër i veçantë, që ka fuqinë për të ndryshuar plotësisht gjendjen shpirtërore, për t’ju kujtuar dikë…
Julian Deda, i njohur si një ndër aktorët më të pëlqyer të humorit në dekadën e fundit, më në fund…
Jam i lodhur duke parë fytyra femrash të rrethuara nga botoksi. Gjinj të tejmbushur, të copëtuar nga konkurrenca, prapanca të…
Viti 2018 ka qenë i mbushur me shumë ngjarje interesante, dhe shumë trende të flokëve na kanë befasuar për të…
Revista ”Forbes” siç ka publikuar listën e milionerëve të vitit, reperëve më të paguar, këtë radhë ka sjellë një listë…
Një djalë duket se ia ka bërë pyetjen më të rëndësishme të dashurës së tij në një mënyrë mjaft të…
Tani, sipas shkencëtarëve, mund ta përmirësoni performancën e penisit dhe qëndrueshmërinë seksuale me vetëm një përbërës. Problemet me ereksion janë…
Reperi shqiptar ka bërë një investim me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të…
E krahasoi me Eni Çobanin Anxhela Peristeri përballet virtualisht me një ndjekëse në Instagram. Komentuesja i shkruante se Anxhela iu…
Çelësi i një marrëdhënieje të qëndrueshme dhe të suksesshme është komunikimi, sepse falë tij ata mund t’i tregojnë gjithçka që…
Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm në aspektin e karrierës, edukimit dhe…
Ndonëse miti i zakonshëm thotë se femrat i refuzojnë vazhdimisht meshkujt e sjellshëm dhe duan të bëjnë seks me meshkuj…

Lajmet e fundit

Mungesë librash në FHF, pedagogia: Nuk financon shteti

Aktualitet

Mungesë librash në FHF, pedagogia: Nuk financon shteti

Biblioteka e Fakultetit të Historisë dhe të Filologjisë vuan nga mungesa e librave. Kjo përkthehet në kosto të konsiderueshme për xhepat e studentëve të cilët detyrohen të blejnë botimet që...

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!