Thirrjet në grup, rishikimin e videove nga paneli i njoftimeve dhe shtimi i kontakteve përmes “QR Code” janë tri karakteristikat…
Një nënë e tre fëmijëve ka ndërruar jetë 17 ditë, pasi bëri gjoksin me dëshirën për të përmirësuar pamjen e…
Secila shenjë ka disa karakteristika të veta interesante të cilat e bëjnë tërheqëse, ndërsa aspektet e ndryshme astrologjike mund të…
DASHI Do shkoni në qiell të shtatë sot të gjithë ju që jeni në një lidhje. Ka mundësi të keni…
6 karakteristikat e femrave që janë magent për meshkujt 1.Zëri dhe mënyra e të folurit Në fillim, shkencëtarët zbuluan se…
David Dubnitsky i bën fotografitë në atë mënyrë që subjektet e tij femra nuk shfaqen thjeshtë të bukura.Talenti i artistit…
Dashi- Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do…
Banka zvicerane “United Bank of Switzerland”, në kuadër të kërkimit të madh vjetor për çmimet dhe fitimet, ndërmjet tjerash është…
Në jetën tonë ne biem në dashuri e më pas ndahemi ndonjëherë për t’u bashkuar sërish me këtë person Shumë…
Bob Curley shprehet se në jetë mësohen disa leksione mjaf të rëndësishme, kryesisht midis moshës 40-50 vjecare. Nga praktikimi i…
I ftuari i parë i emisionit Provokacija nga gazetari Mustafa Nano ishte moderatori Ermal Mamaqi. Një diskutim për këndvështrimet e…
Dita e nesërme nuk pritet të jetë aspak e mirë, prandaj për disa shenja të Horoskopit këshillohet që të bëjnë…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!