Rama duhet ti kërkojë falje Kosovës, por jo për Cakajn

E Enjte, 10 Janar 2019 21:56

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, pse nuk ia kerkoi mikut te tij Sandrit, te tregoi varret e mijera te zhdukurve nga lufta e Kosoves!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, pse nuk ia mbushi mendjen mikut te tij Sandrit, qe te kerkoi falje per krimet e qeverise serbe ne Kosove!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, qe per 5 vite e kusur ne krye te Shqiperise nuk loboj tek ndonje shtet per njohjen e Kosoves!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per moskrijimin e Ambasadave dhe Konsullatave te perbashketa me Kosoven ne disa shtete!

Nga Flamur Vezaj/

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos lobimin e shtetit shqiptare qe Kosova te pranohet ne UNESCO!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos lobimin qe Kosova te pranohet ne INTERPOL!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per deshtimin e njohjes se Lahutes si pjese e trashegimise shqiptare ne UNESCO e jo te lejonte serbet ta regjistronin si te tyren!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per dhenien e çelsit te Tiranes nje kengetari serb qe ishte frymezim i çetnikeve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per vendosjen e takses ne Rrugen e Kombit!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per kufirin fizike mes dy shteteve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos ndryshimin e ligjit per shtetesite, qe ti lehtesoi procedurat per shqiptaret e Kosoves dhe jo te trajtohen njesoj si kinezet!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mungeses se tregtise se lire mes dy vendeve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per keshilltaret e tij te lidhur me sherbimin sekret serb!

....Etj etj....dhe jo ti kerkoj falje Kosoves per emerimin e nje ministri te tij adoleshent!

#Boll_se_na_shpifet_me_kete_lloj_patriotizmi#

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Teatri Kombëtar, kompania BIG e projektit nuk e mohon ndarjen nga Fusha.shpk

Aktualitet

Teatri Kombëtar, kompania BIG e projektit nuk e mohon ndarjen nga Fusha.shpk

Bjarke Ingels Group (BIG) ka konfirmuar se mbetet “i ngazëllyer” për “përfshirjen e vazhdueshme” në zhvillimin e ndërtesës së Teatrit Kombëtar në Tiranë, pa dhënë asnjë detaj në lidhje me...

Rinia e varfër e Ibrahim Kodrës

Kulturë

Rinia e varfër e Ibrahim Kodrës

Ibrahim Kodra, kur ishte 17 e pak vjeç, ishte “bursjer në kursin e dytë Daltë”. Për shkak të pamundësisë ekonomike, i lutet drejtorisë së Institutit Teknik “Naim Frashëri” në Tiranë...

Daniel Steel, shkrimtarja e pavlerësuar që hyri në librin Guinness

Kulturë

Daniel Steel, shkrimtarja e pavlerësuar që hyri në librin Guinness

Se shkrimtarja amerikane Daniel Steel ishte në një periudhë kohe një nga emrat më të dëgjuar të letërsisë, këtë e dinë të gjithë ata që kanë shkuar qoftë edhe një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!