Që Edi Rama e ka kthyer të gjithë politikën e tij në funksion të gënjeshtrave dhe propagandës së tij të…
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, ish-komandanti i UÇK-së, Rexhep Selimi ka përshëndetur vendimin e Presidentit…
Gazetari Enton Abilekaj i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila, tha se kandidatura e kryeministrit Edi Rama për postin e…
Nga Shaban Murati* Kam pritur me kureshtje që nga 26 nëntori i vitit 2018 reagime dhe qëndrime të qeverive, të…
Në foto është sondazhi i fundit (16 tetor 2016), para zgjedhjeve në Amerikë, që The New York Times zhvilloi në…
Shqiptarët janë njohur me vilën luksoze të Edi Ramës në Surrel, e cila minimalisht ka kushtuar 400 milionë lekë, siç…
Paaftësinë dhe mungesën e eksperiencës , ministri, çunaku i Ramës në krye të Diplomacisë shqiptare, e shfaq në çdo dalje…
Vetem pse Edi Rama do qe te vjedhë 30 milionë euro, mbi 400 familje te zones se Unazes jane te…
Shqipëria konsiderohet si një nga vendet kryesore të origjinës së trafiqeve ilegale në Itali gjatë vitit 2018. Konstatimi është bërë…
CIKLI KONSERVATORËT E VËRTETË Kurrë dhe asnjëherë me shumë se sot nuk ka qënë kaq e qartë përplasja mes së…
Gent Cakaj është njeriu i përzgjedhur ‘papritur’ nga Edi Rama personalisht si personi që do të drejtojë dikasterin më të…
Trump: "New York Times-i i dështuar ka sajuar qëllimisht një histori të pabazë mbi synimet e mia në Siri. Nuk…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!