‘Narcos’, Tirana mbushet me fotot e Ramës, Tahirit, Xhafës e Ballës

Tuesday, 04 December 2018 19:13

Fytyrat e disa zyrtarëve të mazhornacës, përfshi dhe kryeministrin Edi Rama, janë stampuar në vende të ndryshme në Tiranë. Ato mbajnë mbishkrimin ‘Narcos’, duke iu referua kështu filmit të famshëm të trafikantit Pablo Eskobar. Nuk dihet kush janë autorët e këtyre fotove që kanë mbushur Tiranën. Dy ditë më parë foto të ngjashme me këto ishin përhapur edhe për kryebashkiakun Erion Veliaj. Ato mbanin mbishkrime të ndryshme si ‘shpellar’, ‘mashtrues’ etj. Kujtojmë që prej rreth një muaji protestojnë banorët e ‘Astirit’, të cilët kundërshtojnë prishjen e shtëpive të tyre.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mbërrijnë në Prishtinë automjetet ushtarake amerikane për ushtrinë e Kosovës

Bota Shqiptare

Mbërrijnë në Prishtinë automjetet ushtarake amerikane për ushtrinë e Kosovës

24 automjete ushtarake “Humvee” kanë ardhur nga Shtetet e Bashkuara, në Kosovë. Këto mjete pritet të jenë në dispozicion të Forcave të Armatosura të Kosovës, të cilat pritet të themelohen me...

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të tu për vëllain!

Aktualitet

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të tu për vëllain!

Pronat duket se vijojnë të jenë burim konflikti në shumë familje shqiptare. Këtë të diel, në rubrikën “Shihemi në gjyq” ishin bashkëshortët nga Shkodra, Suzana dhe Gasper Rrotaj. Shkaku ishte një...

Pedagogia e Fakultetit Histori-Filologji Lili Sula: Unë sot jam student!

Aktualitet

Pedagogia e Fakultetit Histori-Filologji Lili Sula: Unë sot jam student!

Me studentet protestues eshte bashkuar dhe pedagogia e Fakultetit Histori Filologji Lili Sula. Ne rrjetin social Fb znj.Sula shkruan:  - "Media mund të cungojë dhe tjetërsojë mendimin e një pedagogeje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!