Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e djeshme një mesazh të një qytetari, i cili ka denoncuar se në Tiranë…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një mesazh të një qytetari dixhital, ku bën diferencën mes çmimit të…
Lulzim Basha ishte ditën e sotme në Berat, ku nga aty e bëri të qartë se ka ardhur koha që…
Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa edhe ditën e sotme ka publikuar një video, ku ka denoncuar kreun e Bashkisë…
Deputetja e PD, Fatbardha Kadiu, thotë se opozita nuk ka pushuar asnjë sekondë së punuari, së takuari dhe biseduari me…
Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka nisur një vizitë zyrtare në Maqedoni, më konkretisht në Manastir. Meta ka publikuar ditën…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një mesazh të një qytetari, ku denoncohet deputeti i PS-së, Alket Hyseni.…
Në një bashkëbisedim me të rinjtë në Berat, lideri i opozitës u bëri thirrje të rinjve të bashkohen me opozitën,…
Nga Enkelejda Rica -Tetë vjet qeverisje qëllojnë shpesh konsumuese në vendet me demokraci të fortë. Duke mos dashur aspak që…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ndodhet në Berat, ku po mban një bashkëbisedim me të rinjtë në Berat. Më herët,…
Edi Rama dhe Erion Veliaj sot e kanë vendosur që të mos i thërrasin arsyes për t’i nxjerrin në mes…
Në kuadër të vizitës që po zhvillon pre dy ditësh në Manastir, dhe pas takimeve në fshatin Mexhitli të Manastirit,…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!