Deputeti i Partisë Demokratike, ish-ministër i Jashtëm, Tritan Shehu, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me…
Dekanati i Fakultetit të Histori - Filologjisë i është bashkuar sot protestës së studentëve. Në një deklaratë, të publikuar në…
NGA KASTRIOT ISLAMI   Propozimi i Ramës për min istër të ri të Jashtëm ishte në fakt vetëm “gjethja e…
Deputeti i PD-së, Luciano Boçi ka reaguar ditën e sotme lidhur me protesta e studentëve, duke zbuluar mashtrimet e kryeministrit…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale i ka kthyer përgjigje deklaratës së Ramës së pak…
Lealba Pelinku, drejtuesja e Departamentit Antikorrupsion në Partinë Demokratike, në një deklaratë për mediat deklaroi se Edi Rama ka paracaktuar…
Banorët e Bregut të Lumit vijojnë protestën e tyre për të mbrojtur shtëpitë e tyre të cilat janë paralajmëruar se…
Nga Avokat Naim Hasani A e ka luksin Shqipëria të organizoje një Samit të dytë të Diasporës, kësaj here në…
Kthimi pas i emrit të Gent Cakajt si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta ka bërë që Edi Rama…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje mesazh, qe i ka ardhur nga Franca.  Mesazhi i plotë:    Mesazh nga Parisi!…
Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një postimi Facebook ku shprehet se qeveria…
Ish-presidenti Bujar Nishani e ka cilësuar Gent Cakajn një djalosh pa asnjë formim diplomatik dhe i papërshtatshëm për të marrë…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!