Jennifer Lawrence tregon se pse refuzon të postojë në rrjete sociale

E mërkurë, 12 September 2018 17:55

Jennifer Lawrence ka kohë që ka treguar publikisht për averzionin e saj ndaj rrjeteve sociale.

Por në një intervistë për InStyle, ajo ka dhënë më në fund më shumë detaje se pse refuzon të postojë ‘online’.

Ylli i “The Mother” ka thënë se ajo ka qenë një kohë aktive nëpër rrjete sociale, por vetëm si “shikuese”.

“Jam aty. Shikoj, por nuk flas. Ka gjithmonë reagime të ashpra. Ka kaq shumë njerëz që janë duke dëgjuar dhe kushtuar vëmendje, ata kanë kaq shumë mendime për absolutisht çdo gjë”.

“Nuk dua ta pranojë një gjë të tillë, përpos nëse është krejtësisht e domosdoshme. Nuk dua ta vendosë veten time në këtë gjë, pa asnjë arsye. Vetëm nëse jam duke promovuar diçka, pra të kem një kauzë të madhe ose është diçka që më ka lënduar shumë, përndryshe nuk do të flasë”, ka thënë aktorja e njohur.

Në vitin 2014, aktorja kishte thënë se “është në rregull, i respektoj të gjithë por jo, unë nuk do të hapë një llogari në Twitter”.

“Nëse ndonjëherë shihni një llogari në Facebook, Instagram ose Twitter me emrin tim, me siguri se nuk është e vërtetë, është false”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Globi

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Shefi ekzekutiv i kompanisë së automobilëve, 'Nissan', Carlos Ghosn, është arrestuar pasi një hetimi dhe ku u dol në përfundimin se për disa vite me radhë ka fshehur të dhënat...

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Kulturë

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Gjirokastra për 7 ditë më radhë u kthye në kryeqendrën e teatrit. Në qytetin e gurtë u mbajt edicioni i parë i festivalit "Takimi i Teatrit Kadri Roshi" ku fituese...

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Aktualitet

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Situata e reshjeve të dëborës në zonën e Korçës është problematike. Një tjetër ortek dëbore ka rënë në zonën e Dardhës, duke shkaktuar probleme.Në vendin e njohur me emrin ‘Muri i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!