Foto/ Loriku urim me humor për ditëlindjen e së shoqes

Premte, 09 November 2018 11:10

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana është një nga meshkujt më të pëlqyer të showbizit shqiptar.

Por ai po jeton një romancë të lumtur me bashkëshorten e tij italiane Monica, aq të lumtur janë saqë nuk e kanë problem edhe nëse bëjnë shaka publikisht me njëri-tjetrin.

Edhe ditën e sotme ish kapiteni ka publikuar një foto në Instastory ku ka uruar bashkëshorten e tij me rastin e ditëlindjes.

”Po plaket’ ka shkruajtur kapiteni mbi foton e tij me Monikën, ndërkohë në fytyrën e tij bën një mimikë, e cila nënkupton që e gjitha është një shaka.

l c

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!