Foto/ Alfio Rrotani thumbon Encën në Instagram

Premte, 09 November 2018 13:01

Së fundmi  moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani pranuar  hapur lidhjen e tyre, e cila kishte nisur prej dy vitesh duke u bërë kryefjala e mediave të showbizit.

Ditën e djeshme shefi i kuzhinës iu është përgjigjur pyetjeve të fansave të tij në Instagram ku njëri prej tyre shkruante: ‘Ça sekreti keni që dilni kaq bukur në foto’.

Duke qeshur me të madhe Alfio i është përgjigjur :’Photoshop si Enca’ duke thumbuar publikisht këngëtaren Enca.

alfio ebnca

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!