Khloe Kardashian i jep fund lidhjes me Tristan Thompson

Premte, 09 November 2018 14:04

Bukuroshja e familjes Kardashian, Khloe është e njohur për krizat që kaloi me babain e vajzës së saj, Tristan Thompson pasi që ky i fundit e kishte tradhtuar.

Ajo tha se e fali për të nisur gjithçka nga e para.

 

Siç duket kjo gjë nuk funksionoi. Basketbollisti i njohur kohëve të fundit u përfol edhe për një tradhti të dytë por këtë herë Khloe ka vendosur që të mos e falë duke e vazhduar jetën e saj si beqare.

Tradhtia e dytë e basketbollistit u përmend në reality shoun e motrave Kardashian “KUWTK”, si dhe nga udhëtimi i bukuroshes bionde vetëm për disa ditë, ku nuk ishte i pranishëm Tristian.

Dyshja ende nuk kanë deklaruar asgjë konkrete publikisht.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!