Moderatorja shqiptare gdhend në trup emrin e njeriut të shtrenjtë

Premte, 09 November 2018 15:53

Rudina Dembacaj njihet nga të gjithë si aktore humori, por së fundmi ajo është edhe moderatore e emisionit të saj. Rudina Dembacaj ka gdhendur në trupin e saj emrin e të bijës, e cila quhet Viktoria.

Ajo e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale këtë lajm, duke e postuar foton e tatuazhit të bërë në kyçin e njërës dorë, në Instastory. Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë, në dorën tjetër, Rudina bëri tatuazh emrin e mbesës së saj Hanas.

 
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!