Aktori shqiptar i adhuruar nga të gjitha vajzat, tashmë ‘zonë e ndaluar’, paska të dashur

Premte, 09 November 2018 16:33

Can Yaman, një prej aktorëve të rinj që po çmend gjininë femërore në Turqi dhe jashtë saj, pak kohë më parë u pyet edhe për dashurinë, por nuk zbuloi asgjë. Në fakt, lajmi u zbulua dhe nuk është aspak i mirë për vajzat. Aktori shqiptar është i dashuruar dhe ka të dashur një vajzë shumë bukuroshe.

Mediat turke kanë shkruar së fundi se aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman, është ndër emrat më të lakmuar jo vetëm të produksioneve televizive, por edhe sa i përket gjinisë femërore. Megjithatë, ka ditur të bëjë një zgjedhje shumë të mirë në këtë drejtim.

Prej disa muajsh, Can ka nisur një lidhje të re, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave. Mësohet se bukuroshja në krah të tij është stilistja e njohur turke, Elif Tutarkaban, e cila ka punuar me emra të njohur të kinematografisë  dhe produksioneve televizive. Elif është një ndër vajzat më seksi në radhët e personazheve të njohur në Turqi, e cila ruan një profil të ulët për jetën e saj private.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!