Bella shkon pothuajse e zhveshur në Pier 94

Premte, 09 November 2018 16:54
 

Ajo shkëlqeu në pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, të enjten mbrëma.

Dhe Bella Hadid vazhdoi të shkëlqejë edhe pas shout, në pritjen e organizuar në Pier 94, ku u paraqit në tapetin pink.

 

Bella mori gjithë vëmendjen kur u shfaq në një fustan të brozntë transparent, që tregonte shumë nga trupi i saj, me vetëm të brendshme dhe pa sytjena.

Bella ekspozoi krejtësisht thithkat, këmbët e të pasmet, e po ashtu pozoi dhe përkrah nënës së saj, e me të u pa edhe i dashuri i saj The Weeknd./BS/

Image
Image
Image
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!