Foto-Galeri/ Ish-gruaja e aktorit të njohur, shoqëri me transgjinorin

E Enjte, 10 Janar 2019 17:17

Amber Heard, ish-gruaja e aktorit të famshëm Johnny Depp ka marrë vënmendjen e mediave të shoëbizit. Amber Heard pati një shpërthim në “Golden Globe” dhe ai që e shoqëronte, ishte shoku i saj i ngushtë Corey Rae. Modeli dhe aktivisti transgjinor shoqëroi aktoren e Aquaman, për çmimet këtë vit, dhe të dy u fotografuan duke qeshur dhe duke u argëtuar gjatë gjithë natës.
Por një burim i tregon njerëzve se të dy janë vetëm miq dhe nuk kanë asgjë më shumë.

Modifikuar më E Enjte, 10 Janar 2019 17:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Teatri Kombëtar, kompania BIG e projektit nuk e mohon ndarjen nga Fusha.shpk

Aktualitet

Teatri Kombëtar, kompania BIG e projektit nuk e mohon ndarjen nga Fusha.shpk

Bjarke Ingels Group (BIG) ka konfirmuar se mbetet “i ngazëllyer” për “përfshirjen e vazhdueshme” në zhvillimin e ndërtesës së Teatrit Kombëtar në Tiranë, pa dhënë asnjë detaj në lidhje me...

Rinia e varfër e Ibrahim Kodrës

Kulturë

Rinia e varfër e Ibrahim Kodrës

Ibrahim Kodra, kur ishte 17 e pak vjeç, ishte “bursjer në kursin e dytë Daltë”. Për shkak të pamundësisë ekonomike, i lutet drejtorisë së Institutit Teknik “Naim Frashëri” në Tiranë...

Daniel Steel, shkrimtarja e pavlerësuar që hyri në librin Guinness

Kulturë

Daniel Steel, shkrimtarja e pavlerësuar që hyri në librin Guinness

Se shkrimtarja amerikane Daniel Steel ishte në një periudhë kohe një nga emrat më të dëgjuar të letërsisë, këtë e dinë të gjithë ata që kanë shkuar qoftë edhe një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!