Këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj dhe miku i saj, Ariel kanë braktisur shtëpinë e tyre, pasi një zjarr i madh përfshiu…
Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës pëlqehen shumë. Bëhet fjalë për Ponin,…
Klipi i tij i fundit titullohet “Bona Fam”, një këngë që ia dedikon famës së tij të menjëhershme në muzikë.…
Bukuroshja e familjes Kardashian, Khloe është e njohur për krizat që kaloi me babain e vajzës së saj, Tristan Thompson…
Mbrëmjen e djeshme është mbajtur sfilata e shumëpritur e “Victoria’s Secret”. Në këtë event ishin të pranishme edhe dy këngëtaret…
E ftuar në emisionin "Trokit" ditën e sotme ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar në…
Së fundmi  moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani pranuar  hapur lidhjen e tyre, e cila kishte nisur…
Shpesh me shumë interes përcillen yjet e show-bizzit sa i takon jetës personale dhe se sa janë të ardhurat e…
Ylli i realityshow-t KUWK, Kim Kardashian, është detyruar të braktis shtëpinë e saj në Kaliforni për arsye të një shpërthimi…
Ky ishte eventi i fundit i Victoria’s Secret për Adriana Limën. Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli…
Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana është një nga meshkujt më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Por ai po jeton…
Momentalisht është njëri prej aktorëve të juaj të preferuar turk. Can Yaman ka rrëmbyer zemrat e vajzave me rolin e…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!