Jessie J ka nisur së fundmi turin e saj për të promovuar albumin më të ri që titullohet ‘Rose’. Gjatë…
Sindi Tona nuk është si të gjitha bashkëmoshataret e saj adoleshente. Vajza e këngëtares së njohur Manjola Nallbani, edhe pse…
Paris Hilton po ndihmon viktimat e tërmetit në Puebla të Meksikës. Hilton vizitoi San Gregorio të hënën, një qytet të…
Më datë 19 të këtij muaji, shqipet do të mblidhen në Romë për Skënderbeun. Disa prej emrave të njohur shqiptarë…
Pasuria e vajzave të familjes Kardashian-Jenner është marramendëse dhe duket sikur shtohet dita-ditës, por e kundërta po ndodh me vëllain…
Gruaja e El Çapos u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që…
Princi Charles i Britanisë së Madhe sot mbush 70 vjet. Me këtë rast ai sot do të pijë çaj me…
Aktori i njohur turk duket se i ka dhënë fund martesës së tij. Aktori shumë i njohur për shqiptarët në…
Bes Kallaku ka reaguar ashpër në Instagram pasi nëpër portalet shqiptare u publikua një lajm që bënte me dije se…
Klaudia Pepa është një prej balerinave shqiptare më të përfolura dhe njëkohësisht një prej emrave të baletit që ka çuar…
Një koncert i Dua Lipës për të shënuar përvjetorin e parë të muzeut Louvre Abu Dhabi u anullua për shkak…
Gjysmë viti pas shkurorëzimit nga ish-gruaja e tij, Jenna Dewan, aktori Channing Tatum është në lidhje të re me këngëtaren…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!