Ajo mahniti të gjithë ndjekësit e saj në Instagram me një foto tepër seksi për Krishtlindje. Duket se Demi Rose…
Thylane Blondeau, modelja me tiparet engjëllore në vitin 2007 u quajt si vajza më e bukur në botë. Pas 11…
Modelja britanike, Demi Rose ka publikuar një foto, në të cilën nuk ka lënë vend për imagjinatë. Mesa duket modelja…
Suksesi i këngëtares shqiptare Amanda Koçi, e njohur me emrin artistik Ava Max, po rritet çdo ditë. Ylli i pop-it…
Aktorja e njohur shqiptare, Eliza Dushku, ka lindur më 30 dhjetor 1980 në Boston, ajo është rritur në Massachusetts. Ajo…
Modelja e njohur Emina Cunmulaj dhe Dua Lipa njihen me njëra-tjetrën familjarisht dhe ne sapo e zbuluam! Dy yjet e…
Për të gjithë ju që ende nuk e keni marrë dhuratën e Krishtlindjeve me siguri që dhurata e Kim do…
Kjo verë ka qënë një nga më të bukurat për familjen Hoxha.  Sara dhe Ledioni kurorëzuan në martesë lidhjen e…
Motra e këngëtares shqiptare Enca Haxhia bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo…
Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka treguar gjithnjë lidhjen e ngushtë e të veçantë që ka me mikeshat e…
Një pamje e frikshme ndodhi në koncertin e Iggy Azalea në Brazil të enjten. Raperja , 28 vjeç, ishte në…
Moderatorja e “Proçesi Sportiv” Nevina Shtylla herë pas here u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në rrjete sociale, përmes rubrikës “Ask…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!