Zjarret në Kaliforni nuk kanë kursyer as shtëpinë e ish-misit të shqiptar Valbona Çobo. Shtëpia e saj është djegur e…
Ata po qëndrojnë bashkë në Zvicër. Por, këto ditë që po i kalojnë jashtë kufijve shqiptarë, Getoar Selimi dhe Marina…
Mbrëmjen e kaluar, Rita Ora performoi në eventin “People’s Choice Awards”, por nuk kishte vëmendjen e të gjithëve. Ndërsa ajo…
Këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha prej shumë kohësh shqyhen për miqësinë e fortë me njëra-tjetrën. Bashkë i kemi…
Profili i Alban Ramosaj në Instagram mund të ngatërrohet fare lehtë me atë të një modeli me aq shumë foto…
Adrola Dushi është ndër të paktat modele shqiptare e cila ka njohur sukses përtej kufijve shqiptar. E shpërngulur në Amerikë…
Klea Huta sapo ka startuar emisionin e saj më të ri “Vip Club” emision në të cilën janë të ftuar…
Blogeri Olti Curri njihet për miqësitë e tij me njerëzit nga bota e showbizit ashtu dhe nga politika. Por ajo…
Miriam Cani e ka rikthyer të gjithë vëmendjen nga ajo. Këngëtarja Miriam Cani e ka realizuar një foto ku shihet…
Ajo konsiderohet një ndër shqiptaret me të pasmet më seksi aktualisht. Redona Koci e vërteton rregullisht se e meriton këtë…
Elita Rudi, moderatorja e njohur nga Kosova konfirmon për herë të parë shtatzëninë, pas martesës me reperin Gjiko. Ashtu siç…
Është përfolur shumë kohët e fundit për emisionin e tij që ka ngjallur shumë polemika. Bëhet fjalë për shefin më…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!