Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander. Të shtunën modelja 26-vjecare e…
Prej vitesh pjesë e ekranit, Adi Krasta është një nga moderatorët më të pëlqyer për publikun shqiptar. Përsa i përket…
Të shtunën e kaluar në “Xing me Ermalin” ishte i ftuar blogeri me famë botërore që realizoi videon për Shqipërinë,…
Renato Mekolli, shef i njohur kuzhine, kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij…
Modelja e njohur dhe një nga anëtaret më karizmatike të ‘KUWK’ Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madh…
Me shumë mundësi nuk e keni ditur, por ish-Zonja e Parë e Amerikës, Michelle Obama, ka pësuar një abort spontan…
Aktorja hollivudiane Natalia Portman ishte ylli i  më glamuroz i mbrëmjes të premten në shfaqjen e filmit në AFI Fest.…
Nëse ka diçka për të cilën janë kurioze shumica e femrave shqiptare, është pikërisht sekreti që qëndron pas yjeve të…
Çudia më e madhe ka qenë Gaga dhe këtë e kanë thënë të gjithë tashmë. Jo vetëm publiku i thjeshtë,…
Grupi i famshëm Spice Girls ka njoftuar dy datat e reja të turit të tyre. Biletat ishin në zbritje të…
Tuna pas një viti pauzë është rikthyer fuqishëm në muzikë, kështu duke publikuar dy këngën brenda një kohe të shkurtër,…
Tom Cruise ka detyruar producentët të ndërpresin xhirimet për “Top Gun 2”. Aktori ka kërkuar kohë të mësojë të pilotojë…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!