Noizy dhe Enca ishin dikur miq të ngushtë dhe dy figurat kryesore të grupit “OTR”, që ka për lider reperin…
Aktorja e njohur është bërë nënë për herë të parë. Pas 9 aborteve Gabrielle Union ka arritur të marrë në…
Për tre ditë me radhë në Rahovec të Kosovës mbahet festivali i vjeljes së rrushit, “Hardh Fest”. Ndër grupet dhe…
Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi ka realizuar setin fotografik të ri dhe mjaft të veçantë. E në këtë set ajo vjen…
Ajo tashmë emër i njohur në rrafshin ndërkombëtar të industrisë muzikore. Bëhet fjalë për Era Istrefin, këngëtaren shqiptar e cila…
  Ajo shkëlqeu në pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, të enjten mbrëma. Dhe Bella Hadid vazhdoi të…
Princi Harry nuk kishte folur me herët për një detaj që nuk ka kaluar pa vëmendje ditën e dasmës së…
Can Yaman, një prej aktorëve të rinj që po çmend gjininë femërore në Turqi dhe jashtë saj, pak kohë më…
Elsa Hosk goditi pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, derisa kishte veshur sytjenat në vlerë prej 1 milion…
Rudina Dembacaj njihet nga të gjithë si aktore humori, por së fundmi ajo është edhe moderatore e emisionit të saj.…
Pas 23 vitesh rikthehet në New York sfilata e Victoria Secret. Sfilata ishte e mbushur plot surpriza, por kënaqësi të…
Aktorja Monica Bellucci ka kohë që nuk mendon më për ish-bashkëshortin e saj Vincent Cassel dhe po shijon një marrëdhënie…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!