E bujshme/ Urdhri i Policisë së Las Vegasit për Ronaldon

Premte, 11 Janar 2019 11:16

Problemet për Ronaldin në lidhje me akuzën për përdhunim sa vjen bëhen edhe më të mëdha.

Një lajm i bujshëm është publikuar në prestigjiozen amerikanen Wall Street Journal, e cila njofton se Policia e Las Vegas ka lëshuar një urdhër për të siguruar një kampion ADN-je nga ylli portugez Christiano Ronaldo.

Sipas gazetës autoritetet kërkojnë të verifikojnë nëse mostra e ADN-së së futbollistit të Juventusit përputhet me atë të gjetur në fustanin e 34-vjeçares Kathryn Mayorga, që e akuzon Ronaldon për përdhunim.

Kërkesa tashmë i ka mbërritur sistemit italian të drejtësisë. Ngjarja me modelen amerikane Mayorga që pretendon se është përdhunuar nga Ronaldo me 13 qershor të vitit 2009 duket se do të rikthehet bujshëm në vëmendje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Teatri Kombëtar, kompania BIG e projektit nuk e mohon ndarjen nga Fusha.shpk

Aktualitet

Teatri Kombëtar, kompania BIG e projektit nuk e mohon ndarjen nga Fusha.shpk

Bjarke Ingels Group (BIG) ka konfirmuar se mbetet “i ngazëllyer” për “përfshirjen e vazhdueshme” në zhvillimin e ndërtesës së Teatrit Kombëtar në Tiranë, pa dhënë asnjë detaj në lidhje me...

Rinia e varfër e Ibrahim Kodrës

Kulturë

Rinia e varfër e Ibrahim Kodrës

Ibrahim Kodra, kur ishte 17 e pak vjeç, ishte “bursjer në kursin e dytë Daltë”. Për shkak të pamundësisë ekonomike, i lutet drejtorisë së Institutit Teknik “Naim Frashëri” në Tiranë...

Daniel Steel, shkrimtarja e pavlerësuar që hyri në librin Guinness

Kulturë

Daniel Steel, shkrimtarja e pavlerësuar që hyri në librin Guinness

Se shkrimtarja amerikane Daniel Steel ishte në një periudhë kohe një nga emrat më të dëgjuar të letërsisë, këtë e dinë të gjithë ata që kanë shkuar qoftë edhe një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!