‘Mos u dorëzo bisha’, Ballist Morina mbështet Sali Berishën pas replikave me Yuri Kim

Premte, 30 July 2021 19:10

 

Që kur ish-kryeministri i vendit Sali Berisha u shpall ‘non grata’ nga DASH, të shumtë kanë qenë përkrahësit dhe simpantizantët që i kanë dhënë kurajo që të vazhdojë betejat.

Sot, Berisha i ktheu përgjigje ambasadores amerikane në Tiranë Yuri Kim, e cila në mënyrë indirekte i ka kërkuar Lulzim Bashës ta përjashtuar nga grupi parlamentar i 

Në mesin e komenteve të shumta në profiling e ish-kreut të qeverisë shqiptare Berisha, bie në sy edhe komenti i p[atriotit të Beogradit, njeriut që ngriti flamurin kuq e zi në mes të Serbisë, Ballist Morina.

“Mos u dorëzo bisha”, shkruan Morina në komentin e tij, që e shoqëron edhe me një flamur shqiptar.

 

Sot, ambasadorja e SHBA-ve në Shqipëri Yuri Kim ka zhvilluar një takim me kreun e PD-së Lulzim Basha, në selinë blu.

Pas mbledhjes, Kim kërkoi në mënyrë indirekte që Basha të hiqte nga lista e deputetëve Berishën. Menjëherë ka reaguar Berisha, që tha se deklarata e Kim është fyerje ndaj çdo demokrati dhe shqiptari. Berisha tha se gjithçka e thënë në adresë të tij është shpifje e trillim, pasi nuk ka as edhe një provë të vetme

20 komente

 • Përgjigju quehago

  lasix diuretic

  Premte, 17 September 2021 22:13 komentuar nga quehago
 • Përgjigju Zithromax

  Acquistare Kamagra Paris A Buon Mercato

  Premte, 17 September 2021 00:15 komentuar nga Zithromax
 • Përgjigju avaittich

  Plaquenil

  Premte, 17 September 2021 00:14 komentuar nga avaittich
 • Përgjigju ephetelty

  http://buypriligyhop.com/ - Priligy

  E mërkurë, 15 September 2021 22:10 komentuar nga ephetelty
 • Përgjigju Priligy

  Buy Amoxicillin In Mexico

  E mërkurë, 15 September 2021 18:12 komentuar nga Priligy
 • Përgjigju Snohita

  buy propecia 1 mg online safely

  E Enjte, 09 September 2021 19:04 komentuar nga Snohita
 • Përgjigju cialis buy

  Where To Get Amoxil Online Without Rx

  Hënë, 06 September 2021 02:49 komentuar nga cialis buy
 • Përgjigju Soolaby

  ivermec

  Saturday, 04 September 2021 20:44 komentuar nga Soolaby
 • Përgjigju GepeFrise

  Cialis

  Hënë, 30 August 2021 02:15 komentuar nga GepeFrise
 • Përgjigju buying ivermectin

  Pharmacyrx1

  Saturday, 28 August 2021 12:06 komentuar nga buying ivermectin

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi