Si ka ndryshuar jeta për Hanën pas ndarjes së Loredanës dhe Mozzik

E mërkurë, 23 October 2019 16:57

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana është duke u përpjekur në maksimum që të jetë një nënë e kujdesshme për vogëlushen Hana.

Ajo shpesh ndan në rrjetet sociale foto dhe video ku shfaqet pranë saj dhe kohët e fundit janë bërë të pandara.

Loredana e merr vajzën pas kudo, madje edhe në studio teksa bën regjistrimet për projektet e saj të reja.

Hana ndodhet pranë së ëmës edhe në orët e vona të natës dhe për Loredanën duket se kjo është zgjidhja më e mirë.

Pas ndarjes nga Mozzik ajo tha se është një nënë beqare dhe e vetmja gjë e rëndësishme që ka është Hana.

Më herët vogëlushja kalonte shumë kohë edhe me babain e saj, por për shkak të ndarjes së prindërve ajo kalon më shumë kohë me të ëmën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Politikë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!