Berisha: Olsi Rama fshihet pas Rrugës së Arbrit

Tuesday, 08 May 2018 21:45

Ish-kryeministri, Sali Berisha, deklaroi se emisionin "360 Gradë" të Artur Zhejit se në ndërtimin  e Rrugës së Arbrit është i përfshirë vëllai i Kryeministrit, Olsi Rama.

“Ky pasi nuk e voli dot kompaninë kineze dhe e përzuri u kthye tani tek çeku 1 miliard për të mos bërë asgjë por për të vjedhë. 5 vite i la tre qarqe me investime 40% më pak se qarku i Fierit. 

Pasi nuk pranohej më në veri, Shkodra e refuzoi, Lezha ja përplasi turinjve, për ty është i tha shëndetësia falas por ne paguajmë sa frëngu pulën, për ty fshati nuk ekziston. Nuk e përmend se nuk e lënë atletet e kuqe. Kalimashidhe Kuëksi ja dhanë leksionin historik, sot Laçi. Nuk ka pasur kurrë një kryeministër që të ketë urryer gjysmën e Shqipërisë si Edi Rama.”, -u shpreh ish-kryeministri Sali Berisha.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Politikë

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga...

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

Aktualitet

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

“Kush ka Shëndet, ka Shpresë; Kush ka Shpresë, ka GJITHÇKA” - Thomas Carlyle Të gjithë duam të jetojmë një jetë të shëndetshme dhe nuk na pëlqen të shkojmë në spitale...

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Globi

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Nga Hauke Herffs, BILD Kjo është një ditë që ndoshta nuk do të ndodhë më kurrë.      Funerali shtetëror i Elizabetës II fillon sot në Londër në orën 11:44. Funeral familjar, mega-akt shtetëror...