×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

S’kanë të mbaruar komentet e qytetarëve në takimet e “hapura” të qeverisë. Pasditen e sotme shtabi qeveritar ka shkuar në…
Është themeluar së fundmi Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë, një organizatë e pavarur, jofitimprurëse. Këshilli u themelua nga një grup ish-…
Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu, ka reaguar dje rreth fakti nëse Shqipëria ka miratuar apo jo Rezolutën e Samitit…
Kryetari i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, në një dalje për mediat nga Selia e LSI-së,…
Nënkryetarja e Komisionit të Ekonomisë dhe njëkohësisht deputetja e PD-së, Jorida Tabaku, theksoi se çështja “Xhafaj” duhet të jetë kryefjala…
Deputetja e PD-së Albana Vokshi ka denoncuar sërish sot mbledhjen e të dhënave të prindërve në shkolla nga ana e…
Nervat e akumuluara nga sherri me deputetët e opozitës për vëllain e Fatmir Xhafajt, Erjon Braçe, ia ka nxjerrë gazetarëve. Në…
Pasi dha dëshminë e tij në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, deputeti i PD-së, Ervin Salianji, deklaroi se, në disa…
Deputeti i Partisë Demokratike Myslim Murrizi ka denoncuar një skandal ku Rilindja i detyron punonjësit e administratës të anëtarësohen në…
Gjykata e Beratit rrëzoi padinë e ngritur nga LSI kundër Edi Ramës, në të cilën kërkohej ekzaminimi psiqik i shefit…
Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, pas dëshmisë në Prokurori për çështjen Xhafaj, në një prononcim për mediat tha se…
Gjykata e Beratit ka rrezuar kërkesën e LSI për rikthimin e hetimit ndaj kryeministrit Edi Rama, të ndërprerë nga Prokuroria…

Lajmet e fundit

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Politikë

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga...

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

Aktualitet

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

“Kush ka Shëndet, ka Shpresë; Kush ka Shpresë, ka GJITHÇKA” - Thomas Carlyle Të gjithë duam të jetojmë një jetë të shëndetshme dhe nuk na pëlqen të shkojmë në spitale...

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Globi

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Nga Hauke Herffs, BILD Kjo është një ditë që ndoshta nuk do të ndodhë më kurrë.      Funerali shtetëror i Elizabetës II fillon sot në Londër në orën 11:44. Funeral familjar, mega-akt shtetëror...