Autoriteti i Aviacionit Civil Shqiptar i bën thirrje të gjithë pasagjerëve shqiptarë që do udhëtojnë më datën 8 qershor drejt…
Pesë persona të maskuar tentojnë të grabisin një dyqan në Laç. Ngjarja ka ndodhur më 1 Qershor në rreth orës…
Provoi fatin në lojërat që jo gjithmonë sjellin fat. Rrezikoi të luante me para të pazarit ditor të pikës së…
Analiza e deklaratave të pasurisë së Bashkim Dedja kryetar i Gjykatës së Kushtetuese që përballet me procesin e vetingut të…
Autoriteti i Aviacionit Civil, i bën thirrje gjithë pasagjerëve që do të udhëtojnë ditën e neserme dt 8 Qershor nga,…
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Gramshi, ku një automjet ka përplasur një vajzë të vogël…
Kryetari i KLSH-së Bujar Leskaj zhvillon një takim me deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës Në datën 7 qershor…
Prokurori i Prokurorisë së Apelit në Tiranë, Gentian Trenova do të jetë personi i radhës që pritet të kalojë në…
Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një person për plagosjen e dyfishtë të mbrëmjes së djeshme para një pike bastesh sportive…
Deputeti arvanitas i “Syriza”-s, Emanouil Glezos, i ka rrëfyer nga podiumi i Parlamentit Grek se “më shumë se gjysma në…
Nisur nga shqetësimet dhe rreziku permanent që shfaqin mjetet e shërbimit publik kryesisht në rrugën ndërurbane kryesore Tiranë-Durrës dhe anasjelltas,…
Ditën e nesërme pritet një rritje e ndjeshme e temperaturave. Meterologët parashikojnë që temperaturat maksimale në vendet e ulëta të…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!