Barcelona është duke e shqyrtuar mundësinë transferimit të qendërmbrojtësit të Tottenhamit, Toby Alderweireld, qysh në afatin kalimtar të janarit. Kontrata…
Khabib Nurmagomedov po shndërrohet në një ndër sportistët më të ndjekur në botë pas fitores ndaj Conor McGregor. Rusi së…
Ardian Mema bëri deklaratën e tij të parë si trajner i skuadrës së Tiranës. I ardhur nga Flamurtari, tekniku i…
Manchester United nuk është në shitje! Kjo është përgjigjja e familjes Glazer, e cila thuhet se ka refuzuar një ofertë…
Christiano Ronaldo vazhdon betejën e tij ndaj akuzave për përdhunim nga modelja amerikane, Kathryne Mayorga. Futbollisti portugez mohon çdo akuzë…
Kombëtarja e Maqedonisë ka marrë fitoren e tretë radhazi në po aq ndeshje në Ligën e Kombeve, duke kryesuar grupin…
 “Do të kisha dashur që të luaja krah Zinedine Zidane”. Luka Modriç, i cili është stërvitur nga Zizou te Real…
Kombëtarja shqiptare doli me kokën ulur nga “Turner Stadium” i Beer Shevës, pasi u mposht nga Izraeli me rezultatin 2-0,…
Nuk është e vështirë të nisësh një gjyq, por ta fitosh atë… Cristiano Ronaldo e di mjaft mirë se për…
Jose Mourinho kërkon me çdo kusht që të marrë në skuadër Ivan Perisic dhe Ante Rebic, për të shpëtuar sezonin…
Sabien Lilaj mohoi pretendimet e Panuccit se ishte i dëmtuar dhe prandaj nuk ishte thërritur. “Grumbullimi im? Nuk e di…
Kapiteni i Holandës, Virgil van Dijk, shpreson që fitorja 3:0 ndaj Gjermanisë të shtunën në Ligën e Kombeve do të…

Lajmet e fundit

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Politikë

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu, e ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurori. Ai e ka mohuar sërish se e ka shoqëruar Fredi Alizotin, dëshmitarin e ofruar që...

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Politikë

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, denoncoi një skandal, në të cilin sipas tij janë përfshirë një deputet i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, si dhë një zëvendësministër i i...

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Aktualitet

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Gazetari Basir Çollaku I cili është paditur për shpifje nga Taulant Balla është marrë sot në pyetje për rreth 30 minuta në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Çollaku sapo ka dalë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!