Magjistari 23-vjeçar, Darcy Ouk, në edicionin britanik “Unë kam talent” në performancën e tij kishte në disponim 53 sekonda të…
Natyra është me të vërtetë e çuditshme! Dhuntia e Zotit ka krijuar në dru një trup total si të femrës.…
Një fotograf francez, që ishte kurioz për të mësuar se çfarë bëjnë prostitutat pasi dalin në pension, kaloi një vit…
Askujt nuk i pëlqen që të gënjehet për situata apo ngjarje të caktuara, sidomos nëse është gënjyer nga partneri/ja, miqtë…
ur daja i vajzës Stephen – ndryshe i njohur në një ueb sajt për të rritur si ‘Stephen PenisMadhi’ kishte…
Një çift që kishte shumë vite bashkë, duket se ishin mërzitur me njëri-tjetrin. Burri ishte biznesmen dhe vendos që të…
Dashi – Në këtë moment duhet të riorganizoni idetë tuaja, për shkak se do të keni intuitë të shkëlqyer e cila…
Hallet e shqiptarëve variojnë nga ato ekonomiko-sociale deri tek ato emocionale. Tradhtia është një fenomen që ka prekur shumë familje,…
Femra asnjëherë nuk duhet të kërkojë falje për pamjen e saj, as edhe për “defektet” më të vogla në trup……
Shumë prej nesh bëjnë dush dy herë në ditë, ndërsa disa të tjerë preferojnë që të lahen më rrallë. Dushi…
Që nga sjelljet te zakonet, te fiksimet dhe paranojat…ja se cilat janë karakteristikat që nuk mund të ndryshoni te meshkujt.…
15 tetori është caktuar nga Organizata Botërore e Shëndetësisë si Dita Ndërkombëtare e Ecjes në Natyrë. Qëllimi i kësaj dite…

Lajmet e fundit

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Politikë

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu, e ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurori. Ai e ka mohuar sërish se e ka shoqëruar Fredi Alizotin, dëshmitarin e ofruar që...

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Politikë

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, denoncoi një skandal, në të cilin sipas tij janë përfshirë një deputet i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, si dhë një zëvendësministër i i...

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Aktualitet

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Gazetari Basir Çollaku I cili është paditur për shpifje nga Taulant Balla është marrë sot në pyetje për rreth 30 minuta në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Çollaku sapo ka dalë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!