Dashi 20 janari mund të jetë një ditë trishtuese për të lindurit e kësaj shenje. Kjo për shkak të problemeve…
DashiPër të lindurit në këtë shenjë, kjo ditë do t’ju pwrballë me një sfidë. Mos u frikësoni dhe mos dyshoni…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Viti i Ri po vjen dhe parashikimet astrologjike nuk mund të mos na japin informacion të çmuar mbi dashurinë: dikush…
Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 5 janar 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Dashi Shumë personave të kësaj shenje do t’ju duhet të punojnë në grup. Madje mund të jetë një skuadër e…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 3 janar 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Dita e premte do të jetë fantastike dhe e paharrueshme për disa shenja Horoskopi. Astrologët parashikojnë surpriza të mëdha. Horoskopi…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Përpara se të merrni një borxh, vlerësojini mirë financat tuaja. Qëndroni mënjanë nëse bashkëfolësit…
Dashi-Gjatë kësaj të diele duhet ti kushtoni më shumë kohë dhe rëndësi, asaj që ka rëndësi vërtetë për ju. Qielli…

Lajmet e fundit

Teatri Kombëtar, kompania BIG e projektit nuk e mohon ndarjen nga Fusha.shpk

Aktualitet

Teatri Kombëtar, kompania BIG e projektit nuk e mohon ndarjen nga Fusha.shpk

Bjarke Ingels Group (BIG) ka konfirmuar se mbetet “i ngazëllyer” për “përfshirjen e vazhdueshme” në zhvillimin e ndërtesës së Teatrit Kombëtar në Tiranë, pa dhënë asnjë detaj në lidhje me...

Rinia e varfër e Ibrahim Kodrës

Kulturë

Rinia e varfër e Ibrahim Kodrës

Ibrahim Kodra, kur ishte 17 e pak vjeç, ishte “bursjer në kursin e dytë Daltë”. Për shkak të pamundësisë ekonomike, i lutet drejtorisë së Institutit Teknik “Naim Frashëri” në Tiranë...

Daniel Steel, shkrimtarja e pavlerësuar që hyri në librin Guinness

Kulturë

Daniel Steel, shkrimtarja e pavlerësuar që hyri në librin Guinness

Se shkrimtarja amerikane Daniel Steel ishte në një periudhë kohe një nga emrat më të dëgjuar të letërsisë, këtë e dinë të gjithë ata që kanë shkuar qoftë edhe një...

Sondazh

Nothing found!