Ky është horoskopi për ditën e enjte, 19 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 18 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Dashi Ky është një moment shumë i mirë për të pushuar dhe rikuperuar të gjithë ato raporte që gjatë kohëve…
Dashi Disa keqkuptime nga e shkuara do ju shqetësojnë disi sot. Ruani qetësinë sepse është më mirë t’i mbyllni këto…
Hmm! Këtu janë shenjat e zodiakut që janë më ziliqare: Akrepi (23 tetor – 21 nëntor) Akrepi, sigurisht, është më…
Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 14 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 12 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 11 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e martë, 10 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e hënë, 9 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…

Lajmet e fundit

Adelina Tahiri publikon videon e nxehtë, puthje dhe përqafime me bashkëshortin

Rozë

Adelina Tahiri publikon videon e nxehtë, puthje dhe përqafime me bashkëshortin

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri u martua në muajin dhjetor me avokatin e njohur maqedonas Serjoza Markov. Menjëherë pas martesës Adelina ka bërë publik lajmin se është në pritje të ëmbël dhe...

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: Burrat nën 30 vjeç janë...

Lifestyle

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: Burrat nën 30 vjeç janë...

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, përveç zërit të saj njihet edhe për interpretimet në disa filma, ku së fundmi është angazhuar në serialin “Swipe Sessions”. Aty ajo ka...

Mbappe “eklispon” Neymar, PSG gati të shesë brazilianin

Sport

Mbappe “eklispon” Neymar, PSG gati të shesë brazilianin

Largimi i Cristiano Ronaldos la një boshllëk të madh te Reali i Madridit, por vetëm pasditen e djeshme, Florentino Perez qetësoi tifozët madrilenë, duke u premtuar se merkatoja do të...