Dashi Mjafton të mësoni të vëzhgoni, do të zbuloni se jeta në çdo ditë mund t’ju dhurojë ato gjërat e…
22 Qershor- 23 korrik  Si të njohim Gaforren? Koha më e mirë për të gjetur apo takuar njerёzit e shenjёs…
 Të gjithë njerëzit gënjejnë, madje predikohet se gënjeshtrat e bardha janë të pranueshme. Në të vërtetë ekzistojnë dy kategori njerëzish,…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 1 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 31 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 30 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Dashi-Do të jeni shumë romantikë dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të zhvillimeve tejet pozitive, të cilat do ju lejojnë që…
Dashi dhe Gaforrja Dashi nuk përshtatet me Gaforren. Të lindurit në shenjën solare të Dashit tentojnë të jenë persona ekstroversë,…
Dashi Hëna do të jetë vërtetë miqësore me shenjën tuaj deri ditën e mërkurë, më pas deri të dielën… nuk…
Gratë e forta nuk presin që gjërat t’i gjejnë gati nga burrat. Ato nuk ulen këmbëkryq duke pritur që gjërat…
Dashi Yjet do ua bëjnë ditëm më interesante dhe më romantike sot. Ju të dashuruarit do kaloni momente shumë të…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 27 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…

Lajmet e fundit

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Globi

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Shefi ekzekutiv i kompanisë së automobilëve, 'Nissan', Carlos Ghosn, është arrestuar pasi një hetimi dhe ku u dol në përfundimin se për disa vite me radhë ka fshehur të dhënat...

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Kulturë

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Gjirokastra për 7 ditë më radhë u kthye në kryeqendrën e teatrit. Në qytetin e gurtë u mbajt edicioni i parë i festivalit "Takimi i Teatrit Kadri Roshi" ku fituese...

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Aktualitet

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Situata e reshjeve të dëborës në zonën e Korçës është problematike. Një tjetër ortek dëbore ka rënë në zonën e Dardhës, duke shkaktuar probleme.Në vendin e njohur me emrin ‘Muri i...

Sondazh

Nothing found!