Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën…
Dashi Të dashuruarit do përballen me surpriza të njëpasnjëshme gjatë kësaj dite. Emocionet sigurisht që do jenë të papërshkrueshme, por…
Dashi Në raportet e dashurisë mund të hidhni një hap të gabuar, prandaj kujdes. Në punë sot yjet do të…
A e dini se shenja juaj e Horoskopit përcakton edhe vendin ideal se ku ju duhet të jetoni. Astrologët se…
Astrologët kanë lajme të këqija për këtë fundjavë për disa shenja të Horoskopit, të cilat mesa duket duhet të tregohen…
Për astrologët 3 shenjat e Horoskopit të cilat janë konsideruar si më fatlumet e kësaj jave përsa i përket anës…
Mesa duket janë 3 shenja të horoskopit të cilat do kenë një javë të suksesshme dhe do marrin lajme të…
Dashi Mos jini shumë serioz dhe kryeneç, pasi kjo ditë kërkon nga ju që të jeni më të lirshëm. Përqendrohuni…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Duhet të vlerësoni mundësitë e reja në vendin e punës, pasi mund të garantojnë…
Sipas ekspertëve që merren me shenjat e horoskopit, thuhet se janë pikërisht 3 shenja të cilat janë më pak tolerante…
Si e parashikojnë yjet këtë javë? Lexojeni dhe rrokni çdo ditë e çdo orë të saj, me të mirat dhe…

Lajmet e fundit

"Kërcimi i Kreshnikëve në Logun e Zanave”

Kulturë

"Kërcimi i Kreshnikëve në Logun e Zanave”

-Kujtesë nga Festivali Folklorik i Gjirokastrës, maj 2015, ku Ansambli “Dardania” i Tropojës shkëlqeu në mënyrë të veçantë me: "Kercimi i Kreshnikëve në Logun e Zanave". Ideja dhe realizimi: Deli...

8 muaj pa paga, punonjësit e Ujësjellësit të Selenicës në protestë

Aktualitet

8 muaj pa paga, punonjësit e Ujësjellësit të Selenicës në protestë

Punonjës të Ujësjellësit në Selenicë po protestojnë sot para Prefekturës, pasi kanë 8 muaj pa marrë pagat. Sipas kryetarit të Bashkisë së Selenicës, fondi i pagave është bllokuar nga ministria...

Deputetja e Vlorës: Vetëm nëse je me FRESH-in futesh në takim

Aktualitet

Deputetja e Vlorës: Vetëm nëse je me FRESH-in futesh në takim

Deputetja e PD-së, Nada Meçorapaj ka publikuar një video, nga takimi që po zhvillon Rama me studentët në Vlorë. Ajo thotë se takimi po mbahet me FRESHI-stat, dhe jo me studentët. “Nese...

Sondazh

Nothing found!