Dashi-Mundohuni që të mos përfshiheni në projekte ose diskutime që nuk ju përkasin, për shkak se tashmë nuk mund ti…
DASHI-Yjet ju këshillojnë të keni besim tek një premtim i bërë e të mos tërhiqeni mbrapa pavarësisht vështirësive. Në ambientin…
Të dish pikat e tua të dobëta është e rëndësishme që të përmirësosh veten dhe të dish të mbrohesh në…
Dashi Parashikohet një muaj i ri i mbushur me evente interesante për tu rikthyer në lojë, pas një periudhe përhumbje,…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 31 gusht 2018  Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 30 gusht 2018  Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Dashi Sot do të shpresoni shumë, ndjesi e cila do të jetë në rritje gjatë gjithë ditës. Nëse keni ndërmend…
Dashi Do të përjetoni një keqkuptim me një mikun/miken tuaj, çfarë do t’ju shkaktojë pakënaqësi. Përpiquni të mendoni në mënyrë…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Kjo ditë ju fton që të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, sidomos nëse…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Në këtë moment duhet të mundoheni të shfrytëzoni sa më mirë energjitë tuaja për…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Dita juaj do të jetë disi e komplikuar. Mundohuni të ruani përqendrimin sepse nëse…

Lajmet e fundit

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Politikë

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu, e ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurori. Ai e ka mohuar sërish se e ka shoqëruar Fredi Alizotin, dëshmitarin e ofruar që...

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Politikë

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, denoncoi një skandal, në të cilin sipas tij janë përfshirë një deputet i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, si dhë një zëvendësministër i i...

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Aktualitet

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Gazetari Basir Çollaku I cili është paditur për shpifje nga Taulant Balla është marrë sot në pyetje për rreth 30 minuta në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Çollaku sapo ka dalë...

Sondazh

Nothing found!