Produktet Dolce & Gabbana janë hequr nga faqet e blerjeve online në Kinë, si reagim ndaj një reklame të diskutueshme…
Ato janë shqetësuese, të neveritshme dhe shumica e njerëzve nuk i pëlqen. Përkundër kësaj, ekziston një rregull i rëndësishëm kur…
Dashi – Me lëvizjen e diellit në shenjën tuaj do të gjeni një tjetër drejtim për jetën dhe motivime të…
Në këtë artikull do ju sjellim se cilët janë kolegët më të mirë bazuar te shenja e horoskopit. Sipas ekspertëve…
Këtu janë disa shenja famëkeqe që nuk përputhen dhe çfarë mund të bëni për ta bërë këtë marrëdhënie të funksionojë.…
Aktori Brad Pitt ka ndërtuar një park të bukur në oborrin e shtëpisë së tij pasi vazhdon lufta për të…
Urren zhurmat, kafshatat e zhurmshme dhe përplasjet e buzëve që shumë vetë bëjnë kur hanë? Me shumë mundësi të duken…
Jemi pothuajse atje. Pak më shumë se 30 ditë para Krishtlindjeve dhe kjo do të thotë se, përveç dhuratave, është…
Këtu janë disa shenja famëkeqe që nuk përputhen dhe çfarë mund të bëni për ta bërë këtë marrëdhënie të funksionojë.…
“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm…
Horoskopi – 20 nëntor 2018 DASHI Jupiteri do të influencojë sektorin që lidhet me pasionin dhe takimet. Nëse jeni vetë…
Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!